ÖDEME SEÇENEKLERİ

teonunrecelleri.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, BKM Express veya banka havalesi ile gerçekleştirebilirsiniz.

Dilerseniz imkan sağlayan kredi kartlarınız ile taksitli olarak ödeme de yapabilirsiniz. Taksitli ödeme işlemi, imkan dahilindeyse, ödeme ekranınızda kart bilgilerinizi girdikten sonra aktif olacaktır.

Kapıda ödeme yöntemi kullanılmamaktadır. Bir hafta içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir. Ödemeli gönderi ya da posta çeki gibi belirtilmeyen ödeme yöntemleri kabul edilmez.

KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ

Mağazamız alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Bu yüzden, mağazamız üzerinden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerin banka tarafından doğruluğunun onaylanması gerekmektedir, bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşterilerle irtibata geçilmektedir. SSL sertifikalı mağazamız, Türkiye’nin en yaygın online ödeme altyapılarını kullanmaktadır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak SSL sertifikası tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur. Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın köşesinde bulunan kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir.